Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej

Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej

21-22 marca 2018 r.

Festiwal promuje sztukę filmową wśród widzów najmłodszych, w wieku szkolno-przedszkolnym. Festiwal jest swoistą odpowiedzią na jedno z ważniejszych wydarzeń filmowych w mieście jakim jest Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Producentem obu wydarzeń jest Centrum Kultury 105.


ck105.koszalin.pl
E-mail: sekretariat@ck105.koszalin.pl

Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej

21-22 marca 2018 r. Festiwal promuje sztukę filmową wśród widzów najmłodszych, w wieku szkolno-przedszkolnym. Festiwal jest swoistą odpowiedzią na jedno z ważniejszych wydarzeń filmowych w mieście jakim jest Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Producentem obu wydarzeń jest Centrum Kultury 105.


ck105.koszalin.pl
E-mail: sekretariat@ck105.koszalin.pl

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie