Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

9 marca 2016 Konferencja w 20. rocznicę śmierci Kieślowskiego

Konferencja w 20. rocznicę śmierci Kieślowskiego

9 marca 2016 r. we Wrocławiu odbędzie się Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa "Światłem i cieniem wydobywał prawdę o człowieku" - w dwudziestą rocznicę śmierci Krzysztofa Kieślowskiego.

Krzysztof  Kieślowski w swoich filmach stawiał pytania egzystencjalne, które stanowią wciąż podstawę refleksji nad tajemnicą człowieka i świata.

Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa, wpisuje się w projekt: Wrocław – Europejska Stolica Kultury 2016, a  przez przywołanie postaci i dzieła wybitnego Reżysera, inspiruje do zgłębiania jego namysłu nad tajemnicą istnienia.

Dziś, dwadzieścia lat po śmierci Krzysztofa Kieślowskiego, sięgamy do mowy pożegnalnej wygłoszonej przez ks. prof. Józefa Tischnera na jego pogrzebie, by pogłębiać na nowo, w świetle jego sztuki, pytanie o tajemnicę, o prawdę, o człowieka.

Konferencja odbędzie się 9 marca 2016 r. w Auli Wyższego Seminarium Duchownego Franciszkanów we Wrocławiu, al. Jana Kasprowicza 26.

Więcej informacji na stronie: ekai.pl.

Plakat konferencji


Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie