Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

26 maja - 12 czerwca 2016 Przegląd filmów Kieślowskiego w Rzymie

Przegląd filmów Kieślowskiego w Palazzo delle Esposizioni w Rzymie

Instytut Polski w Rzymie, w ramach 14. edycji festiwalu kultury polskiej Corso Polonia, organizuje przegląd filmów Kieślowskiego w Palazzo delle Esposizioni w Rzymie.

Passione Kieślowski to:

  • 26 maja - debata o kinie Krzysztofa Kieślowskiego, w której udział wezmą: gwiazda filmów Kieślowskiego Irene Jacob, reżyser Tomasz Wasilewski, krytycy Tadeusz Sobolewski i Fabio Ferzetti, aktor i reżyser Pippo Delbono. Dyskusję będzie moderować największa włoska znawczyni twórczości Kieślowskiego, Marina Fabbri. Spotkanie poprzedzi projekcja telewizyjnego dokumentu Kieślowskiego "Legenda" z 1975 r.
  • 26 maja - 12 czerwca - przegląd filmów polskiego reżysera w Palazzo delle Esposizioni. W programie: "Trzy kolory" - pełna trylogia, "Podwójne życie Weroniki", "Dekalog" - 10 odcinków, "Krótki film o zabijaniu", "Krótki film o miłości", "Przypadek", "Amator", "Bez końca", "Spokój", "Personel", "Urząd", "Z miasta Łodzi", "Koncert życzeń", "Pierwsza miłość", "Prześwietlenie", "Szpital", "Fabryka", "Klaps", "Refren", "Zdjęcie", "Byłem żołnierzem", "Przejście podziemne", "Gadające głowy", "Dworzec", "Siedem kobiet w różnym wieku" oraz "Still Alive. Film o Krzysztofie Kieślowskim" Marii Zmarz-Koczanowicz.

Więcej informacji na stronie Instytutu Polskiego w Rzymie.

Kieslowski

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie