Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

2 czerwca 2016 Wszyscy jesteśmy z Kieślowskiego…

Wszyscy jesteśmy z Kieślowskiego…

Miasto Stołeczne Warszawa, Filmoteka Narodowa, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Entropia Słowa oraz uczniowie z XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego zapraszają na spotkanie poświęcone twórczości reżysera i scenarzysty które odbędzie się 2 czerwca (czwartek) o godz. 18.00 w Warszawie.

Tego dnia warszawskie Kino Atlantic pokaże na dużym ekranie 3 dokumenty Mistrza, które młodzież wybierze z 10 tytułów wskazanych w specjalnie przygotowanej ankiecie. Dodatkowo tego samego dnia młodzież z LO im. J. Kochanowskiego pokaże 3 filmy podczas organizowanego u siebie Festiwalu Filmowego:

  • „Koncert życzeń” (czas trwania: 17 min.)
  • „Z punktu widzenia nocnego portiera” (czas trwania: 15 min. 17 sek.)
  • „Siedem kobiet w różnym wieku” (czas trwania: 15 min. 30 sek.)

Gospodarzami wieczoru w Kinie Atlantic będą Julia Demiedziuk, Artur Wolski i Jacek Rakowiecki. W rozmowie udział wezmą: Marzena Trybała, Dariusz Jabłoński, Jerzy Fedorowicz, Cezary Harasimowicz, Krzysztof Piesiewicz, Paweł Sala oraz Zbigniew Zamachowski.

Aby wziąć udział w spotkaniu 2 czerwca należy:

lub

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja.

Wszyscy jestesmy z Kieslowskiego

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie