Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

13 marca 2016 Pokaz filmu "Trzy kolory. Czerwony" w CEKDiM we Wrocławiu

Pokaz filmu "Trzy kolory. Czerwony" w CEKDiM

13 marca przypada 20. rocznica śmierci Krzystofa Kieślowskiego. W tym dniu, działający w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, Międzyszkolny Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na pokaz filmu "Trzy kolory. Czerwony".
"Trzy kolory. Czerwony" to ostatni film wybitnego polskiego twórcy, który zdobył trzy nominacje do Oscara. Pokaz odbędzie się 13 marca o godz. 18:30 w sali 58 Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży przy ulicy Kołłątaja 20 we Wrocławiu. Wstęp wolny.

Po projekcji odbędzie się rozmowa o filmie i twórczości Krzysztofa Kieślowskiego.

Więcej informacji na www.facebook.com/mdkf.wroclaw.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie