Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Badania / wywiady

Wsparcie PISF » Aktualności » Zgłoszenia / festiwale / warsztaty » Badania / wywiady » Filmy i seriale »
Na planie filmu „Tarapaty”

Podczas wizyty na planie rozmawialiśmy z reżyserką Martą Karwowską, producentką Agnieszką Dziedzic oraz aktorami: Joanną Szczepkowską i Piotrem Głowackim.

Dzieci pragną ważnych, mądrych tematów. Rozmowa z Mariuszem Palejem

O sukcesach filmu „Za niebieskimi drzwiami” i niewykorzystanym potencjale kina dziecięcego rozmawiamy z reżyserem Mariuszem Palejem.

Dzieci są widownią przyszłości. Rozmowa z Maximem Lacour

Maxime Lacour z UniverCiné opowiada nam o promocji kina dla młodego widza, znaczeniu europejskiej różnorodności kulturowej i trudnościach w sprzedaży filmów familijnych.

„Kacperiada”. Rozmowa z twórcami serialu

O projekcie rozmawiamy z pięcioma reżyserami serialu - Wojtkiem Wawszczykiem, Tomaszem Leśniakiem, Kamilem Polakiem, Michałem Śledzińskim i Kubą Tarkowskim oraz z kierownikiem produkcji Szymonem Holcmanem.

"Za niebieskimi drzwiami". Rozmowa z twórcami filmu

Rozmawiamy z twórcami filmu dla młodych widzów "Za niebieskimi drzwiami", który wszedł na ekrany kin 4 listopada 2016.

Kinematografia dla dzieci. Raport

Kondycja kinematografii dla dzieci i analiza uwarunkowań edukacji filmowej dzieci do 12 roku życia.

Na planie "Dnia Czekolady"

Rozmawiamy z twórcami współfinansowanego przez PISF filmu fabularnego dla młodych widzów "Dzień Czekolady": reżyserem i współscenarzystą J.P. Bławutem Jr, autorem zdjęć R. Ładczukiem, scenografką J. Dobesz, oraz aktorami B. Kurzaj, M. Bukowskim, T. Sobczakiem i J. Odzimek.

Szukajcie pomysłu, który ludzie dobrze znają - rozmowa z Ronaldem Kruschakiem

„Dziś mogę powiedzieć wszystkim pisarzom: dlaczego nie szukacie pomysłów, które ludzie już znają? Brzmi głupio, ale tego właśnie chcą”. O produkowaniu filmów familijnych rozmawiamy z Ronaldem Kruschakiem, gościem festiwalu Script Fiesta.

Rozmowa z Kirsten Bonnén Rask

Podczas pitchingu projektów rozwijanych w ramach programu Films For Kids.Pro, który odbył się w ramach Polskich Dni na 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu, rozmawialiśmy z jednym z tutorów - Kirsten Bonnén Rask – script doctorem i scenarzystką, dyrektorką norweskiego Sørnorsk filmsenter AS.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie