Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Giełda Pracy

Szukam pracy jako montażysta

Data dodania: 2 marca 2018
Miejsce: Cała Polska

Witam. Poszukuję pracy w charakterze montażysty filmowego. Jestem absolwentem Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W ramach pracy dyplomowej zrealizowałem fabularny film krótkometrażowy pt.: „Stygmaty życia”. Film realizowany był pod opieką artystyczną prof. Andrzeja J. Jaroszewicza.

Zajmuję się montażem filmowym oraz video. Pracuję w środowisku Adobe. Z wielką chęcią nawiążę współpracę przy dokumentach, jak i fabułach.


Z pozdrowieniami,

Piotr Olszowski

piotr.olszowski88@gmail.com

Tel. 600 052 841

Szukam Pracy Jako Developer Wizualny, Projektant Produkcji Filmowej, Production Designer 5 grudnia 2017 / Cała Polska

Więcej
Szukam Pracy Jako Developer Wizualny, Projektant Produkcji Filmowej, Production Designer
Aktor / Aktorka 10 września 2015 / Cała Polska

Niemiecka Akademia Filmowo-Telewizyjna w Berlinie poszukuje aktorów.

Więcej
Aktor / Aktorka
Produkcja telewizyjna 6 czerwca 2016 / Cała Polska

Szukam rozwijającej, kreatywnej pracy przy produkcji.

Więcej
Produkcja telewizyjna

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie