Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Giełda Pracy

SCENOGRAF/KOSTIUMOGRAF

Data dodania: 21 lutego 2018
Miejsce: Cała Polska

Jesteśmy duetem scenograficzno-kostiumograficznym. Posiadamy doświadczenie w pracy na planie filmowym (teledyski, spoty reklamowe, etiudy) oraz w teatrze. Ukończyłyśmy Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na kierunku Scenografia.

Podejmiemy współpracę w charakterze scenografa lub/i kostiumografa, bądź asystentek. Mieszkamy w Krakowie, jednak rozważymy udział w projektach wymagających dojazdu na miejsce realizacji.

 

Magdalena Jasilkowska, tel. 608 701 317, magdalena_jasilkowska@o2.pl

Beata Klimkowska, tel. 889 978 302, klimkowska88@o2.pl

Telewizja TBN Polska zatrudni prowadzącego do programu 21 czerwca 2017 / Gdynia

Więcej
Telewizja TBN Polska zatrudni prowadzącego do programu
Praktyki w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych 13 września 2016 / Warszawa

KIPA ogłasza nabór ciągły na praktyki.

Więcej
Praktyki w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych
Asystent reżysera/ kierownika produkcji 4 sierpnia 2017 /

Poszukuję pracy w celu zdobycia doświadczenia.

Więcej
Asystent reżysera/ kierownika produkcji

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie