Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Giełda Pracy

Kierowca/asystent produkcji

Data dodania: 13 lutego 2018
Miejsce:

Doświadczony kierowca kat. B, dysponujący komfortowym samochodem (SUV), chętny do podjęcia współpracy w całej Polsce oraz UE.

Dokumentacje, plany zdjęciowe, festiwale filmowe. Dostępny 15-25 lutego w trakcie Berlinale. Możliwość pracy jako osobisty kierowca aktora/operatora/reżysera/etc.

Kontakt: Karol office@levv.eu.

Podejmę staż lub pracę na planie 5 grudnia 2016 / Warszawa

Kreatywny student WSF podejmie pracę lub staż.

Więcej
Podejmę staż lub pracę na planie
Producent / Fotograf 12 marca 2018 / Cała Polska

Od paru lat działam jako fotograf i producent sesji reklamowych.

Więcej
Producent / Fotograf
Asystentka reżysera 25 sierpnia 2017 / Warszawa

Możliwość wystawienia faktury.

Więcej
Asystentka reżysera

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie