Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Wkrótce na ekranach

Twarz

Twarz

Data premiery: 06.04.2018
Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

POLECANE

reżyseria Małgorzata Szumowska scenariusz Małgorzata Szumowska, Michał Englert zdjęcia Michał Englert scenografia Marek Zawierucha kostiumy Katarzyna Lewińska, Julia Jarża-Brataniec muzyka Adam Walicki dźwięk Kacper Habisiak, Marcin Kasiński, Marcin Jachyra montaż Jacek Drosio charakteryzacja Waldemar Pokromski kierownictwo produkcji Dagmara Bagnecka producent wykonawczy Inga Kruk producenci Jacek Drosio, Małgorzata Szumowska, Michał Englert koproducenci Anna Waśniewska-Gill, Izabela Helbin, Tomasz Karczewski, Marcin Piasecki, Jarosław Sawko, Piotr Sikora, Maciej Kubiak, Maciej Ślusarek produkcja Nowhere Sp. z o. o. koprodukcja Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny, TVN, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Kino Świat, Piramida Film, DI Factory, Platige Films, Dreamsound, Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy współfinansowanie Polski Instytut Sztuki Filmowej dystrybucja Kino Świat

obsada Mateusz Kościukiewicz (Jacek), Agnieszka Podsiadlik (siostra Jacka), Małgorzata Gorol (Dagmara), Anna Tomaszewska (matka Jacka), Dariusz Chojnacki (brat Jacka), Robert Talarczyk (szwagier Jacka), Roman Gancarczyk (ksiądz), Iwona Bielska (matka Dagmary), Martyna Krzysztofik (żona brata Jacka), Krzysztof Czeczot (biznesmen)

kolor

Polska 2017

 

Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie