Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN





Filmy od A do Z

Kadr z filmu "#WszystkoGra"

#WszystkoGra

Data premiery: 06.05.2016
Reżyseria: Agnieszka Glińska
Historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom.

POLECANE

reżyseria Agnieszka Glińska scenariusz Ilona Łepkowska, Marta Konarzewska, Agnieszka Glińska zdjęcia Paweł Edelman scenografia Agnieszka Zawadowska kostiumy Magdalena Maciejewska charakteryzacja Olga Nejbauer, Magdalena Kakietek choreografia Agustin Egurrola, Weronika Pelczyńska dźwięk Marek Wronko muzyka Paweł Lucewicz montaż Jarosław Kamiński kierownik produkcji Ewa Jastrzębska producenci Sylwia Wilkos, Klaudiusz Frydrych, Roman Gutek produkcja Scorpio Studio koprodukcja Edipresse Polska, D35 współfinansowanie Polski Instytut Sztuki Filmowej dystrybucja Next Film
 
obsada Kinga Preis (Roma), Eliza Rycembel (Zosia, córka Romy), Stanisława Celińska (matka Romy), Antoni Pawlicki (Woland Lis), Krzysztof Stroiński (Tadzio), Bartosz Żuchowski (Bartek), Sebastian Fabijański (Staszek Borucki), Paweł Wawrzecki (Władzio), Karolina Czarnecka (Wanda), Irena Melcer (Basia)
kolor, 90'
Polska 2016

 

Historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć? Wszystko to w rytmie najpiękniejszych piosenek w zupełnie nowych aranżacjach i choreografii Agustina Egurroli.

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie