Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Filmy od A do Z

...Na bezdrożach tożsamości. Chaco

...Na bezdrożach tożsamości. Chaco

Reżyseria: Piotr Zarębski
Filmowa opowieść o życiu i problemach mieszkańców regionu Gran Chaco leżącego na pograniczu Boliwii i Paragwaju. Przewodnikiem po tej paragwajskiej krainie jest o. Zdzisław Książek, polski misjonarz działajacy od 30 lat wśród Indian.

reżyseria, scenariusz i zdjęcia Piotr Zarębski dźwięk Andrzej Żabicki montaż Henryk Szczepański producent Piotr Zarębski produkcja Marta Tv & Film, Telewizja Polska - I Program współfinansowanie Agencja Produkcji Filmowej

kolor, 46'

Polska 2005

 

Filmowa opowieść o życiu i problemach mieszkańców regionu Gran Chaco leżącego na pograniczu Boliwii i Paragwaju. Przewodnikiem po tej paragwajskiej krainie (na terytorium Boliwii leży tylko jej niewielki, bagnisty fragment) jest o. Zdzisław Książek, polski misjonarz działajacy od 30 lat wśród Indian. Film pokazuje unikatowe ryty Indian, a także problemy, z jakimi borykają się - ze względu na bardzo trudne warunki naturalne - ludzie żyjący na tych terenach. Autorzy dokumentu przybliżają też widzom rolę i misję Kościoła katolickiego w regionie Gran Chaco.

 

Piotr Zarębski

Ur. 1956. Absolwent Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Reżyser, scenarzysta, operator i producent filmowy.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie