Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Filmy od A do Z

Kadr z filmu "6 kroków"

6 kroków

Reżyseria: Bartosz Dombrowski
Czteroosobowa ekipa wyrusza w podróż, aby stworzyć niepowtarzalny film dokumentalny. Bartosz, Wojtek, Błażej i Kaja podążają nieznaną drogą, aby znaleźć łańcuch połączeń między dwójką zupełnie obcych sobie ludzi.

POLECANE

reżyseria Bartosz Dombrowski zdjęcia Wojtek Zieliński dźwięk Błażej Kafarski kierownik produkcji Kaja Domeracka montaż Iza Pająk producenci Tomasz Tokarski, Anna Wydra produkcja East Pictures, Otter Films

kolor, 81'

Polska 2013

 

Czteroosobowa ekipa wyrusza w podróż, aby stworzyć niepowtarzalny film dokumentalny. Bartosz, Wojtek, Błażej i Kaja podążają nieznaną drogą, aby znaleźć łańcuch połączeń między dwójką zupełnie obcych sobie ludzi. Projekt Six Degrees został zainspirowany teorią Stanleya Milgrama, która zakłada, iż od każdego, dowolnego człowieka na Ziemi dzieli nas najwyżej sześciu ludzi. Ekipa wyłoni w drodze losowania pierwszego i ostatniego (siódmego) bohatera filmu, po czym uda się w podróż, aby znaleźć sieć połączeń między nimi. Nie ma żadnych ograniczeń. Nie ma miejsc niemożliwych do osiągnięcia. Wszystko po to, aby przedstawić świat w całej jego różnorodności, gdzie każdy bohater ma czas aby opowiedzieć swoją własną historię. Będzie to filmowa podróż przez różnorodne kraje, idee, poglądy, obyczaje i osobowości. Czy rzeczywiście są one tak różne?

 

Bartosz Dombrowski
Urodzony w 1976 roku w Grecji. Dorastał w Niemczech. Absolwent reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Reżyseruje filmy dokumentalne, reklamy i seriale.

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie