Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

6 marca 2016 Mistrzowska niedziela w RMF Classic

Bliskie Spotkania z okazji 90. urodzin Andrzeja Wajdy w RMF Classic 

6 marca z okazji 90. urodzin Andrzeja Wajdy obchodzi 90. Magda Miśka Jackowska i Ula Urzędowska zapraszają na urodzinowe, mistrzowskie Bliskie Spotkania w RMF Classic.

O reżyserze, który „ma młodą duszę” i „nigdy nie był w pracy” opowiedzą:

  • Ewa Brodzka - reżyser obsady filmów Andrzeja Wajdy, kierownik produkcji,
  • Maria Malatyńska - publicystka, krytyk filmowy, znawczyni X muzy,
  • Andrzej Seweryn - aktor, reżyser, dyrektor naczelny Teatru Polskiego w Warszawie.

A o sobie i swoich filmowych przygodach z młodzieńczym uśmiechem powie też sam Andrzej Wajda.

Goście wspólnie powrócą do „Ziemi obiecanej”, a najlepszy „Dyrygent” poprowadzi poloneza z „Pana Tadeusza”. To będzie „Lekcja polskiego kina”, bo przecież wiadomo: „Kręć! Jak kochasz, to kręć!”.

RMF Classic zaprasza w niedzielę od godz. 9.

Więcej informacji: www.rmfclassic.pl/program/Bliskie-Spotkania-z-okazji-90-urodzin-Andrzeja-Wajdy,613.html

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie