Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

14 kwietnia 2016 „Ziemia obiecana” w Brnie

„Ziemia obiecana” w Brnie

„Ziemia obiecana” zostanie pokazana w ramach Festiwalu Dni Kultury Polskiej.

Festiwal Dni Kultury Polskiej w Brnie

Festiwal Dni Kultury Polskiej w Brnie odbędzie się już po raz szósty. Początki festiwalu związane są z obchodami 45 lat partnerstwa Brnie i Poznaniu. Festiwal odbywa się pod patronatem Brnie i Poznaniu, a także ambasador RP w Republice Czeskiej.

Pokaz „Ziemi obiecanej”

Pokaz filmu Andrzeja Wajdy „Ziemia obiecana” w ramach festiwalu odbędzie się 14 kwietnia. Kilka dni wcześniej - 1 kwietnia - w Brnie pokazywany będzie również film „Kanał” w ramach przeglądu polskiego kina w Kinie Art.

 Więcej informacji znajduje się na stronach: www.dpk-brno.cz oraz http://kinoart.cz

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie