Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Warunki wypożyczenia wystawy

Wystawa składa się z 11 prostopadłościennych stalowych stelaży, malowanych lakierem proszkowym na czarno, o podstawie 1x1 m i 2,45 m wysokości. Plansze z tytułem wystawy i logotypami są ze spienionego PCV 3 mm (druk solwentowy), plansze z tekstami i zdjęciami z poliwęglanu do podświetleń 3 mm (druk UV). Wystawa jest podświetlana 11 lampami o mocy 60W, kabel zasilający ma długość 50 m, podpina się go do zwykłego gniazda. Odległość między stelażami to 2 m. Wystawa zajmuje pas szerokości 3 m, długości 33 m.

Wystawa wypożyczana jest instytucjom nieodpłatnie. Instytucja, która wypożycza wystawę zobowiązana jest jednak do pokrycia następujących kosztów:

  • transportu (do przewiezienia wystawy potrzebny jest samochód z windą, wyposażony w wózek paletowy, długości minimum 4 metry, wystawa waży ponad 2 tony)
  • montażu i demontażu (4 osoby montują wystawę średnio 3-5 godzin)
  • podróży i noclegu kuratora nadzorującego montaż wystawy
  • energii elektrycznej do podświetlenia wystawy (11 żarówek 60W)
  • w przypadku zniszczeń pokrycia kosztów ich naprawy

Kontakt do kuratora: Natalia Chojna, nchojna@fn.org.pl, tel. 695 363 342.

Do pobrania:

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie