Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN
PO 2017

Programy Operacyjne PISF 2017:

Terminy sesji w roku 2017:

PO Produkcja filmowa:

  • sesja 1/2017: nabór zakończony
  • sesja 2/2017: od 10 kwietnia do 24 kwietnia 2017 r.
  • sesja 3/2017: od 1 sierpnia do 14 sierpnia 2017 r.

Dla Priorytetu VII Produkcja filmów fabularnych pełnometrażowych mikrobudżetowych nabór wniosków planowany jest raz w roku – w sesji 2/2017.

Dla Priorytetu VIII Produkcja koprodukcji mniejszościowych (pełnometrażowe filmy fabularne, dokumentalne i animowane) nabór wniosków jest planowany dwa razy w roku: w sesji 1/2017 i w sesji 3/2017. 

PO Edukacja i upowszechnianie kultury filmowej:

Uwaga! Informujemy, że nabór wniosków do Programu Operacyjnego "Edukacja i upowszechnianie kultury filmowej" w roku 2017 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY.

PO Rozwój kin

  • sesja 1/2017: nabór zakończony
  • sesja 2/2017: od 26 czerwca do 11 lipca 2017 r.

PO Promocja polskiego filmu za granicą: nabór ciągły

Formularze wniosków w Internecie

Wnioski do wszystkich Programów Operacyjnych PISF na rok 2017 będą przyjmowane wyłącznie na formularzach, które zostaną udostępnione w Internetowym Systemie Składania Wniosków PISF.

Format scenariusza filmowego: opis (.pdf), przykład (.pdf)

Zamieszczony format dotyczy TYLKO scenariuszy filmów fabularnych.

_______

Wzór kosztorysu od sesji 2/2017 jest obowiązkowy:

  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie rozwoju produkcji, niezależnie od rodzaju filmowego,
  • dla wszystkich wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie produkcji filmów fabularnych oraz produkcji filmów dokumentalnych, niezależnie od Priorytetu i typu produkcji.

Wnioskodawcy ubiegający o dofinansowanie produkcji filmów animowanych mogą nadal składać własne kosztorysy (niezależnie od Priorytetu). Prace nad jednolitym wzorem kosztorysu produkcji filmów animowanych nadal trwają.

Najczęściej zadawane pytania Więcej Najczęściej zadawane pytania
PO produkcja filmowa Więcej PO Edukacja i upowszechnianie Więcej PO Rozwój kin Więcej PO Promocja za granicą Więcej

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl/glowna/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polskaswiatloczula.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.fpca.org.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.fn.org.pl/page/index.php, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie