Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Zgłoszenia na festiwal Aesthetica 2018

logo festiwalu

Zgłoszenia na festiwal Aesthetica 2018

19 grudnia 2017    
Trwa nabór zgłoszeń na 8. Festiwal Filmów Krótkometrażowych Aesthetica.

Zgłoszenia na festiwal Aesthetica 2018

Trwa nabór zgłoszeń na 8. Festiwal Filmów Krótkometrażowych Aesthetica.

Zgłoś swój film na ASFF

Organizatorzy wydarzenia czekają zarówno na debiutujących filmowców, jak i doświadczonych twórców. Na festiwal można zgłaszać filmy reklamowe, artystyczne, eksperymentalne, animowane, fabularne, komediowe, dokumentalne, a także wideoklipy, thrillery oraz filmy o modzie, muzyce lub tańcu. Zgłaszane filmy nie mogą być dłuższe niż 30 minut.

Nowością nadchodzącej edycji festiwalu jest możliwość zgłaszania filmów pełnometrażowych fabularnych i dokumentalnych, trwających powyżej 60 minut.

Termin zgłoszeń upływa 31 maja 2018 roku.

8. Festiwal Filmów Krótkometrażowych Aesthetica odbędzie się w dniach 8-11 listopada 2018 roku w Yorku w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.asff.co.uk.

Informacja prasowa

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie