Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Zgłoszenia do katalogu Poles in Cannes 2017

logo Film Commission Poland

Zgłoszenia do katalogu Poles in Cannes 2017

21 kwietnia 2017    
W przygotowaniu jest kolejna edycja katalogu Poles in Cannes, promującego polskich uczestników Marché du Film. Termin nadsyłania zgłoszeń – 27 kwietnia.

Zgłoszenia do katalogu Poles in Cannes 2017

W przygotowaniu jest kolejna edycja katalogu Poles in Cannes, promującego polskich uczestników Marché du Film. Termin nadsyłania zgłoszeń – 27 kwietnia.

Katalog Poles in Cannes

Elektroniczny katalog, który zawiera informacje o przedstawicielach polskiego rynku filmowego uczestniczących w targach Marché du Film przygotowują wspólnie Film Commission Poland i Polish Film Promotion (Stowarzyszenie Filmowców Polskich). Katalog ma na celu promowanie polskiej obecności w Cannes oraz ułatwienie komunikacji zagranicznym podmiotom zainteresowanym współpracą z naszym przemysłem filmowym.

Zgłoszenia

Zgłoszenie do katalogu mogą przesyłać producenci oraz przedstawiciele rynku filmowego, którzy będą uczestniczyć w festiwalu i targach filmowych w Cannes. Należy krótko opisać w j. angielskim swoje projektów oraz cele do osiągnięcia (np. projekty do koprodukcji, oferowane usługi, poszukiwany partner, etc.). Pracownicy jednej firmy / instytucji przysyłają jedno wspólne zgłoszenie.

Publikacja danych w katalogu jest bezpłatna, ale uwarunkowana terminowym przesłaniem kompletnego zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 kwietnia 2017, do godz. 17:00.

Formularz zgłoszeniowy do wypełnienia tutaj: http://www.filmcommissionpoland.pl/pl/o-fcp/aktualnosci/zgloszenia-do-katalogu-poles-in-cannes-2017-AFKUmv.

UWAGA! Firmy, które były wyszczególnione w katalogu przygotowywanym na ostatni festiwal w Berlinie (tu do wglądu; http://www.filmcommissionpoland.pl/about-fcp/poles-in-berlin-2017/) i chcą tylko nieco zmodyfikować wpis, proszone są o przesłanie aktualizacji na adres: office@polishfilmpromotion.com.

Informacja prasowa 

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie