Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Zbliża się finał 6. edycji Papaya Young Directors

Zbliża się finał 6. edycji Papaya Young Directors

Zbliża się finał 6. edycji Papaya Young Directors

3 czerwca 2019    
Wielkimi krokami zbliża się finał 6. edycji Papaya Young Directors – jedynego w swoim rodzaju konkursu dla młodych twórców filmowych.

Zbliża się finał 6. edycji Papaya Young Directors

Wielkimi krokami zbliża się finał 6. edycji Papaya Young Directors – jedynego w swoim rodzaju konkursu dla młodych twórców filmowych. 12 czerwca w Elektrowni Powiśle początkujący reżyserzy zaprezentują filmy konkursowe, a twórca najlepszego z nich otrzyma 30 tysięcy złotych. Wręczeniu nagród  towarzyszą m.in. koncert Męskiego Grania i wernisaż zdjęć.  

„To święto tych, którzy nie boją się łamania schematów i podejmowania odważnych decyzji!” – piszą organizatorzy.

Podczas imprezy finałowej zaprezentowane zostanie 18 filmów konkursowych – 16 z nich to wyjątkowe  filmy reklamowe zrealizowane dla marek sponsorów konkursu: Allegro, BNP Paribas, Coca-Cola, Durex, Decathlon, Desperados, McDonald's, Nationale-Nederlanden, a pozostałe dwa to teledyski, powstałe w ramach nowej kategorii, której sponsorem jest Żywiec z projektem Męskie Granie Young. Podczas Finału poznamy laureatów Grand Prix, pierwszej i drugiej nagrody wybranych przez Jury złożone z dyrektorów kreatywnych, copywriterów, doświadczonych operatorów i reżyserów. Partnerzy konkursu wręczą również nagrody m.in. za najlepsze zdjęcia, najlepszą produkcję i najlepszą współpracę tandemu reżyser-operator.

Tegorocznemu wręczeniu nagród towarzyszyć będzie koncert The Dumplings oraz występy zwycięzców konkursu Męskie Granie Young – Roberta Cichego i Żurkowskiego, a także wernisaż zdjęć fotografów Papaya Films. Wszystko zakończy impreza którą, rozkręcą Dj Kovvalsky i Dj Benito.

Rejestracja na finał

Impreza finałowa szóstej edycji Papaya Young Directors odbędzie się w środę, 12 czerwca w Elektrowni Powiśle, w Warszawie.  Rejestracja na wydarzenie: https://papaya-films.social/

Więcej informacji: www.papayayoungdirectors.com

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie