Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja dla producentów i kierowników produkcji

Warsztaty  Producer’s MAP: Postprodukcja dla producentów i kierowników produkcji

Warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja dla producentów i kierowników produkcji

8 października 2019    
Pod koniec listopada i na początku grudnia odbędą się warsztaty dla kierowników produkcji i producentów z polskiej branży audiowizualnej.

Warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja dla producentów i kierowników produkcji

Pod koniec listopada i na początku grudnia odbędą się warsztaty dla kierowników produkcji i producentów z polskiej branży audiowizualnej.

W trakcie intensywnych dwudniowych warsztatów „Producer’s MAP: Postprodukcja” – prowadzący Justyna Juszczyk, post-producent z ORKA Studio oraz operator i realizator dźwięku, uhonorowany Europejską Nagrodą Filmową Radosław Ochnio odpowiedzą m.in. na pytania:

  • Jak przygotować efektywny harmonogram i budżet postprodukcji obrazu i dźwięku?
  • Czy i kiedy można liczyć na koprodukcję ze studiem postprodukcyjnym?
  • Na co zwracać uwagę w umowach ze studiami postprodukcyjnymi?

Zajęcia w ramach „Producer’s MAP: Postprodukcja” odbędą się w dniach 30.11-01.12.2019 roku w Warszawie w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad udzielanych podczas indywidualnych konsultacji.

Warsztaty mają na celu uzupełnić i wzbogacić wiedzę osób, które muszą przygotowywać umowy, budżety, harmonogramy postprodukcji filmowych, a także zrozumieć cały proces postprodukcji i prowadzić negocjacje.

W warsztatach mogą wziąć udział zarówno kierownicy produkcji i producenci, jak również post-producenci, którzy zajmują się produkcją filmów fabularnych, animowanych i dokumentalnych, ale także reklam i innych komercyjnych produkcji.

Koszt uczestnictwa w dwudniowych warsztatach to 280 zł brutto od osoby.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapoznać się z regulaminem oraz przesłać formularz zgłoszeniowy na adres mailowy kontakt@przestrzenfilmowa.org do 15.11.2019 lub wyczerpania liczby miejsc. Dokumenty dostępne są na stronie www.przestrzenfilmowa.org

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie