Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Trwają zgłoszenia na Les Arcs Coproduction Village

Trwają zgłoszenia na Les Arcs Coproduction Village

Trwają zgłoszenia na Les Arcs Coproduction Village

8 sierpnia 2019    
Trwa nabór zgłoszeń do części branżowej odbywającej się przy festiwalu filmowym w Les Arcs – Les Arcs Coproduction Village. Organizatorzy czekają na zgłoszenia od polskich producentów.

Trwają zgłoszenia na Les Arcs Coproduction Village

Trwa nabór zgłoszeń do części branżowej odbywającej się przy festiwalu filmowym w Les Arcs – Les Arcs Coproduction Village. Organizatorzy czekają na zgłoszenia od polskich producentów.

Festiwal Les Arcs i jego branżowa część Les Arcs Industry Village poświęcone są europejskiemu kinu niezależnemu. Celem organizatorów jest promocja obiecujących projektów oraz stworzenie miejsca wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów branżowych. Każdego roku w wydarzeniach bierze udział 650 profesjonalistów z branży filmowej.W zeszłym roku gościem specjalnym wydarzenia była Polska.

Zgłoszenia na Coproduction Village do 6 września

Les Arcs Coproduction Village pokaże 20 europejskich produkcji na etapie developmentu, które szukają dodatkowego źródła finansowania lub koproducentów czy agentów sprzedaży. Producenci wybranych projektów, w trakcie wydarzenia (14-17 grudnia 2019 r.), będą mieli szansę nawiązać kontakty z profesjonalistami biorącymi udział w wydarzeniu, wziąć udział w konferencjach, spotkaniach i wielu innych wydarzeniach, których celem jest nawiązanie współpracy.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia projektów fabularnych, animowanych i dokumentalnych o minimalnym czasie trwania 70 minut, znajdujących się na etapie rozwoju.

  • Producent wiodący musi pochodzić z Europy.
  • Reżyser projektu musi mieć na swoim koncie co najmniej zrealizowany jeden film krótkometrażowy albo mieć doświadczenie na innych polach sztuki.
  • Producent zgłaszanego projektu musi chcieć ubiegać się o dodatkowe źródła finansowania.

W zeszłym roku wśród projektów biorących udział w wydarzeniu znalazły się: „Jak najdalej stąd” Piotra Domalewskiego, „Iluzja” Marty Minorowicz, „Inni ludzie” Aleksandry Terpińskiej i „Delikatny balans terroru” Jagody Szelc.

Więcej informacji: https://lesarcs-filmfest.com/en/industry/coproduction-village

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie