Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Sources 2 Projekty i Proces – wykład otwarty w Szkole Wajdy

Sources 2 Projekty i Proces – wykład otwarty w Szkole Wajdy

Sources 2 Projekty i Proces – wykład otwarty w Szkole Wajdy

13 maja 2019    
W ramach warsztatów Sources 2 Projekty i Proces 3 czerwca w Szkole Wajdy odbędzie się wykład Cateriny d'Amico pt. „Mentor – sługa dwóch mistrzów”. Wykład kierowany jest do mentorów pracujących ze scenarzystami i filmowcami.

Sources 2 Projekty i Proces – wykład otwarty w Szkole Wajdy

W ramach warsztatów Sources 2 Projekty i Proces 3 czerwca w Szkole Wajdy odbędzie się wykład Cateriny d'Amico pt. „Mentor – sługa dwóch mistrzów”. Wykład kierowany jest do mentorów pracujących ze scenarzystami i filmowcami.

Warsztaty realizowane są przy wsparciu Creative Europe MEDIA i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej we współpracy z Wajda School & Studio oraz Creative Europe Desk Poland – MEDIA.

Caterina d'Amico podzieli się swoim 30-letnim doświadczeniem w mentoringu pisarzy i reżyserów z pozycji dwóch różnych ról – pedagoga (którą pełniła jako kierownik studiów w Włoskiej Narodowej Szkole Filmowej) i CEO dużej firmy produkcyjnej, której celem jest wspieranie pisarzy i reżyserów w wykreowaniu jak najlepszego filmu. Oba podejścia reprezentują ten sam punkt wyjścia: głęboki szacunek dla odwagi i zaangażowania każdego, kto podejmuje wyzwanie zrobienia filmu.

Wykład (w języku angielskim) odbędzie się w poniedziałek 3 czerwca o godz. 18.00 w Szkole Wajdy, ul. Chełmska 21, bud. 24.

Po wykładzie odbędzie się spotkanie networkingowe dla uczestników warsztatów i profesjonalistów z branży filmowej, którego gospodarzem będzie Creative Europe Desk Poland – MEDIA.

Rejestracja do 1 czerwca

Rejestracja na oba wydarzenia trwa do 1 czerwca 2019 pod adresem info@sources2.de

Więcej o warsztatach

Warsztaty Sources 2 Projekty i Proces odbędą się 31 maja – 5 czerwca 2019 roku. Do udziału wybrano 18 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Warsztaty zgromadzą uczestników, mentorów i gości szesnastu narodowości, Austrii, Australii, Belgii, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Iranu, Włoch, Holandii, Polski, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii.

Uznani na arenie międzynarodowej doradcy Sources 2 – Louise Gough (Australia), Eric Collins (Francja) i Arash T. Riahi (Austria / Iran) poprowadzą sesje warsztatowe dla kolegów, którzy chcą poszerzyć i udoskonalić metody pracy mentora, doświadczyć filozofii Sources 2 Projekty i Proces, doskonalić takie umiejętności jak: przekazywanie wiedzy, zachęcanie do kreatywnych procesów oraz usprawnianie komunikacji i produktywnej współpracy. Po sesji w Polsce nastąpi dwumiesięczny okres coachingu.

Paul Tyler – Kreatywne narzędzia

Konsultant i mentor z Wielkiej Brytanii poprowadzi studium przypadku. Dostarczy kreatywnych narzędzi pracy prezentując swoją koncepcję „Map Story Logic”.

Peter Delpeut – Dokument

Ekspert z Holandii poprowadzi sesje na temat mentorowania dokumentalistów i podzieli się swoimi doświadczeniami z pracy mentora.

Informacja prasowa 

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie