Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Trwa nabór projektów na Warsaw Kids Film Forum

Trwa nabór projektów na Warsaw Kids Film Forum

Trwa nabór projektów na Warsaw Kids Film Forum

15 kwietnia 2019    
Nabór projektów na 3. edycję Warsaw Kids Film Forum – międzynarodowego forum koprodukcyjnego poświęconego kinu młodego widza trwa do końca maja.

Trwa nabór projektów na Warsaw Kids Film Forum

Nabór projektów na 3. edycję Warsaw Kids Film Forum – międzynarodowego forum koprodukcyjnego poświęconego kinu młodego widza trwa do końca maja.

3. edycja branżowej części festiwalu Kino Dzieci - Warsaw Kids Film Forum odbędzie się w dniach 25-27 września.

Na jakie projekty czekają organizatorzy?

  • Projekty z Polski i Europy w trakcie developmentu, na etapie treatmentu oraz scenariusza lub wczesnej produkcji.
  • Projekty posiadające producenta i scenarzystę (reżyser nie jest wymagany).
  • Filmy pełnometrażowe oraz seriale: animowane, dokumentalne, fabularne, transmedia.

Jak się zgłosić?

  1. Wejść na stronę: www.warsawkidsff.pl
  2. Kliknąć w zakładkę "Registration"  
  3. Wypełnić formularz i załadować pliki.
  4. Czekać na maila z informacją o poprawnej rejestracji.

UWAGA: wszelkie materiały należy składać w języku angielskim.

Czym jest Warsaw Kids Film Forum?

WKFF to trzydniowe wydarzenie skierowane do branży filmowej skupionej wokół kina dziecięcego i młodzieżowego. Przed międzynarodową publicznością prezentowanych będzie 30 projektów z kraju i ze świata.

Obecni będą m.in. producenci, przedstawiciele telewizji, agenci sprzedaży, czy dystrybutorzy. Podczas Forum odbędą się także wykłady mistrzowskie, studia przypadków, warsztaty oraz konsultacje scenariuszowe i marketingowe.

Kto bierze udział w Forum?

Udział w poprzednich edycjach Forum wzięli m.in. przedstawiciele agentów sprzedaży Sola Media, Global Screen, Attraction Distribution, SF Filmindustri, Millimages, telewizji Canal+, NRK, YLE, NDR a także Netherland Film Funds, włoskiego Ministerstwa Kultury czy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, co świadczy o rosnącej potrzebie nawiązywania kontaktów pomiędzy rozwiniętymi branżami filmowymi i nowymi, wschodzącymi rynkami.

Duża grupa uczestników Forum to producenci. W ostatniej edycji w Polsce gościli twórcy m.in. z Chorwacji, Czech, Holandii, Izraela, Łotwy, Norwegii, Danii, Niemiec, Słowenii czy Ukrainy. Warsaw Kids Film Forum łączy ze sobą przedstawicieli branży filmowej z regionów, w których produkuje się dużo wysokiej jakości filmów i seriali z filmowcami z krajów, w których produkcja dopiero się rozwija.

Więcej informacji na: www.warsawkidsff.pl

KONTAKT: Zosia Horszczaruk, koordynatorka projektu, zosia.horszczaruk@warsawkidsff.pl

Informacja prasowa

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie