Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór zgłoszeń na Margaret Mead Film Festival 2017

logo wydarzenia

Nabór zgłoszeń na Margaret Mead Film Festival 2017

17 marca 2017    
Ruszył nabór na Margaret Mead Film Festival, który odbędzie się w dniach 19-22 października 2017.

Nabór zgłoszeń na Margaret Mead Film Festival 2017

Ruszył nabór na Margaret Mead Film Festival, który odbędzie się w dniach 19-22 października 2017.

Nabór filmów do 1 maja 2017

Do 1 maja 2017 organizatorzy czekają na filmy nienarracyjne i video: pełnometrażowe filmy dokumentalne, filmy "hybrydy", krótkometrażowe, eksperymantalne, eseje filmowe, animacje i nowe media. Zgłaszane filmy powinny być ukonczone w ciągu ostatnich 3 lat. Filmy w języku innym niż angielski muszą mieć napisy w języku angielskim albo wersję z lektorem w języku angielskim. 

Filmy można zgłaszać do 1 maja 2017. Organizatorzy proszą o wniesienie opłaty za zgłoszenie filmu w wysokości od 10 do 35 dolarów. 

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie festiwalu: www.amnh.org/explore/margaret-mead-film-festival/submissions.

Organizatorem festiwalu jest American Museum of Natural History w Nowym Jorku. 

Na podstawie materiałów organizatora 

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie