Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór zgłoszeń do programu MATCH ME na 72. MFF w Locarno

Nabór zgłoszeń do programu MATCH ME na 72. MFF w Locarno

Nabór zgłoszeń do programu MATCH ME na 72. MFF w Locarno

10 czerwca 2019    
Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do programu MATCH ME dedykowanym młodym producentom z projektem w fazie developmentu. Program odbędzie się podczas 72. MFF w Locarno.

POLECANE

Nabór zgłoszeń do programu MATCH ME na 72. MFF w Locarno

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do programu MATCH ME dedykowanym młodym producentom z projektem w fazie developmentu. Program odbędzie się podczas 72. MFF w Locarno.

MATCH ME

Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem wydarzenia MATCH ME – projektu odbywającego się podczas 72. MFF w Locarno. 3 młodych producentów wyłonionych przez organizatorów programu, będzie miało możliwość spotkania i pracy nad projektem pełnometrażowego filmu (fabuła, film dokumentalny, animacja, film eksperymentalny) w fazie developmentu. To również idealna okazja do pozyskania partnerów koprodukcyjnych oraz agentów sprzedaży.

Do programu kwalifikują się producenci, którzy mają 2-3 lata doświadczenia w pracy na arenie międzynarodowej, wyprodukowali co najmniej jeden film krótki (jednak pierwszeństwo mają producenci z pełnometrażowym filmem lub dokumentem) oraz rozwijają obecnie kilka projektów. Przy wyborze kandydatów większy nacisk kładziony jest na profil firmy, którą reprezentują producenci, a mniejszy na rozwijane przez nich projekty.  

PISF po raz trzeci jest partnerem wydarzenia.

Program MATCH ME odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia 2019 roku.

Zgłoszenia do 17 czerwca

Na zgłoszenia producentów zainteresowanych udziałem w MATCH ME czekamy pod adresem: maria.gradowska@pisf.pl do 17 czerwca 2019 roku. Warunkiem zgłoszenia jest odesłanie wypełnionego formularza:

Producentki z Polski w Locarno Więcej Producentki z Polski w Locarno

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie