Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja

Nabór na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja

Nabór na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja

27 listopada 2018    
Trwa nabór producentów na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja.

Nabór na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja

Trwa nabór producentów na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja.

Jak przygotować efektywny harmonogram i budżet postprodukcji obrazu i dźwięku? Czy i kiedy można liczyć na koprodukcję ze studiem postprodukcyjnym? Na co zwracać uwagę w umowach z postproducentami? Na te i inne pytania odpowiedzą – w trakcie intensywnych trzydniowych warsztatów Producer’s MAP: Postprodukcja – Justyna Juszczyk, post-producent z ORKA Studio, Marcin Drabiński, CEO Chimney Poland i Head of VFX oraz Paweł Uszyński, realizator dźwięku i założyciel Folia Soundstudio.

Fundacja Przestrzeń Filmowa i Mazovia Warsaw Film Commission zapraszają do udziału w ekskluzywnych warsztatach wschodzących producentów polskiej branży audiowizualnej zarówno bez jak i z projektem filmu fabularnego, dokumentalnego lub animowanego. Zajęcia w ramach Producer’s MAP: Postprodukcja odbędą się w dniach 14-16.12.2018 roku w Warszawie.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad udzielanych podczas indywidualnych konsultacji.

Warsztaty będą miały charakter mentoringowy, oparty o transfer wiedzy i praktyczne zadania oraz omówienie case studies. Szczegółowy program zostanie przygotowany przez prowadzących w oparciu o profile uczestników i ich ewentualnych projektów.

Ze względu na indywidualny charakter warsztatu do udziału zakwalifikuje się 10 producentów. Zajęcia zostaną poprowadzone w języku polskim. Koszt uczestnictwa wynosi 850 zł.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: przestrzenfilmowa.org/producers-map-postprodukcja

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 grudnia o godzinie 23.59.

Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia, które spełniają wymagania wyszczególnione w regulaminie. Lista zakwalifikowanych projektów zostanie opublikowana do 11.12.2018 roku na stronie Fundacji Przestrzeń Filmowa i MWFC.

Producer’s MAP to seria intensywnych warsztatów dla polskich wschodzących producentów, która pokrywa pełne spektrum bieżących zagadnień związanych zarówno z prowadzeniem firmy, jak i realizowaniem polskich oraz międzynarodowych projektów filmowych. Mentoringowy, indywidualny charakter warsztatów, mała liczba uczestników i skupienie się na rozwijaniu ich karier ma na celu zbudowanie ekskluzywnej grupy producentów i przygotowanie ich na nadchodzące wyzwania.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie