Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Ostatnia szansa na zgłoszenie się na warsztaty Sources 2 Projects & Process

Ostatnia szansa na zgłoszenie się na warsztaty Sources 2 Projects & Process

Ostatnia szansa na zgłoszenie się na warsztaty Sources 2 Projects & Process

8 lutego 2019    
Trwają ostatnie dni naboru na europejskie warsztaty mentoringowe dla scenarzystów i twórców filmowych – Sources 2 Projects & Process.

Ostatnia szansa na zgłoszenie się na warsztaty Sources 2 Projects & Process

Trwają ostatnie dni naboru na europejskie warsztaty mentoringowe dla scenarzystów i twórców filmowych – Sources 2 Projects & Process.

Nabór do 1 marca

Zgłoszenia na warsztaty mentoringowe dla scenarzystów i twórców filmowych – Sources 2 Projects & Process (Sources 2 Projects & Process Training Mentors for Screenwriters and Filmmakers) przyjmowane są do 1 marca 2019 roku. Warsztaty odbędą się w Warszawie w dniach 31.05-5.06.2019 i zostaną poprowadzone przez m.in. przez Louise Gough (Australia), Arash T. Riahi (Iran/Austria) i Eric Collins (UK/Francja). 1/3 uczestników będzie pochodzić z naszego kraju. 

Celem warsztatów jest rozwinięcie wśród twórców filmowych (scenarzystów, deweloperów, konsultantów, redaktorów scenariuszy, producentów, redaktorów zleceń, trenerów i decydentów) takich umiejętności, jak przekazywanie wiedzy, rozwijanie zasobów ludzkich, mentorowanie i zachęcanie do twórczych procesów, co pozwoli im stworzyć warunki do wydajnej i produktywnej współpracy. Ponadto warsztaty stanowią forum wymiany doświadczeń i współpracy z międzynarodowymi kolegami.

Sources 2 Projects & Process to trzymiesięczny proces, przez który przeprowadzi uczestników trójka doradców Sources 2.

  • miesiąc przygotowań,
  • czterodniowe warsztaty z sesjami grupowymi oraz wykłady i dyskusje,
  • dwumiesięczny okres coachingu w bliskim kontakcie z członkami grupy i doradcami,
  • zakończenie (online).

Informacje na temat zapisów na warsztaty znajdziecie na stronie: www.sources2.de/activities-and-dates/workshops/upcoming-workshops.html

Warsztaty są współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Informacja prasowa

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie