Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na Berlinale 2020

Nabór na Berlinale 2020

Nabór na Berlinale 2020

27 września 2019    
Organizatorzy MFF w Berlinie prowadzą nabór filmów do sekcji 70. edycji. Festiwal odbędzie się w dniach 20 lutego – 1 marca 2020.

Nabór na Berlinale 2020

Organizatorzy MFF w Berlinie prowadzą nabór filmów do sekcji 70. edycji. Festiwal odbędzie się w dniach 20 lutego – 1 marca 2020.

Zgłoszenia

Nabór filmów pełnometrażowych potrwa do 8 listopada, a w przypadku zgłoszeń filmów krótkometrażowych do 15 listopada. Rejestracja możliwa jest poprzez zgłoszenie online za pośrednictwem indywidualnego konta. Przed wysłaniem filmu należy zapoznać się z Ogólnymi wytycznymi dotyczącymi zgłoszeń i uczestnictwa oraz Krótkim przewodnikiem zgłoszeń.

Wśród wytycznych dotyczących naboru wprowadzone zostały dwie ważne zmiany:

  • filmy dokumentalne można zgłaszać do każdej sekcji,
  • minimalny czas trwania filmu zgłaszanego do każdej z sekcji to 60 minut (wyjątek stanowią sekcje poświęcone filmom krótkim).

Więcej informacji: www.berlinale.de

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie