Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na American Film Market

Nabór na American Film Market

Nabór na American Film Market

3 września 2019    
Trwa nabór zgłoszeń producentów zainteresowanych wyjazdem na American Film Market. Targi odbędą się w dniach 6-13 listopada.

Nabór na American Film Market

Trwa nabór zgłoszeń producentów zainteresowanych wyjazdem na American Film Market. Targi odbędą się w dniach 6-13 listopada.

American Film Market

American Film Market, organizowany rokrocznie w Santa Monica, to jedne z najważniejszych targów filmowych na świecie. W wydarzeniu bierze udział około 7 tysięcy profesjonalistów z ponad 70 krajów – dystrybutorów, agentów, sprzedaży dyrektorów festiwali, producentów. Targom towarzyszą pokazy filmowe, konferencje branżowe, panele, warsztaty, spotkania networkingowe oraz seria wydarzeń poświęconych rozszerzonej rzeczywistości (XR space, Immersive Summit).     

Zgłoszenia do 30 września

Polski Instytut Sztuki Filmowej wesprze udział wybranych producentów zainteresowanych udziałem w targach. Na zgłoszenia zawierające informacje o filmach, które producenci planują promować podczas targów, czekamy do 30 września.

Warunkiem zgłoszenia jest odesłanie wypełnionego formularza na adres agnieszka.kazubek@pisf.pl.    

Do pobrania:

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie