Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na 16. Festiwal Filmowy w Mumbaju

Nabór na 16. Festiwal Filmowy w Mumbaju

27 listopada 2019    
Trwa nabór zgłoszeń na 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowych w Mumbaju poświęcony filmom dokumentalnym, krótkim i animacjom.

Nabór na 16. Festiwal Filmowy w Mumbaju

Trwa nabór zgłoszeń na 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowych w Mumbaju poświęcony filmom dokumentalnym, krótkim i animacjom.

Mumbajski Międzynarodowy Festiwal Filmowy czeka na zgłoszenia produkcji dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych. Organizatorem festiwalu jest Wydział Filmowy Ministerstwa Informacji i Przekazu.

Nabór filmów trwa do 4 grudnia.

Udział w festiwalu może stać się okazją do nawiązania wartościowych kontaktów w branży. Swoją pomoc oferuje też Konsulat Generalny RP w Mumbaju.

Festiwal odbędzie się w dniach 28 stycznia – 3 lutego 2020 roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronie: www.miff.in

Informacja prasowa

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie