Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór na 11. MFF Dokumentalnych „Okiem Młodych”

Nabór na 11. MFF Dokumentalnych „Okiem Młodych”

Nabór na 11. MFF Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy

14 grudnia 2017    
Już po raz jedenasty organizatorzy zapraszają młodych filmowców do nadsyłania swoich krótkometrażowych dokumentów na Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. W festiwalowych konkursach wziąć mogą udział twórcy z całej Europy.

Nabór na 11. MFF Dokumentalnych „Okiem Młodych”

Już po raz jedenasty organizatorzy zapraszają młodych filmowców do nadsyłania swoich krótkometrażowych dokumentów na Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. W festiwalowych konkursach wziąć mogą udział twórcy z całej Europy.

Konkurs Główny

Do udziału w Konkursie Głównym organizatorzy zapraszają twórców do 30. roku życia (rok urodzenia 1988 i młodsi) z wszystkich krajów europejskich, którzy nakręcili filmy dokumentalne trwające do 30 minut. Mogą w nim brać udział zarówno profesjonaliści, studenci szkół filmowych, jak i filmowcy niezależni oraz amatorzy.

Konkurs Młodzieżowy

Po raz kolejny w festiwalowych zmaganiach wezmą udział również najmłodsi filmowcy - autorzy filmów dokumentalnych trwających nie więcej niż 30 minut, którzy nie ukończyli 21. roku życia (rok urodzenia 1997 i młodsi). Specjalnie dla nich organizowany jest Konkurs Młodzieżowy, skierowany do amatorów, co wyklucza udział studentów i absolwentów uczelni filmowych.

Zgłoszenia

Na filmowe propozycje organizatorzy czekają do 14 lutego 2018 roku. Szczegółowe informacje o konkursach dostępne są na stronie: www.OkiemMlodych.pl oraz pod adresem: okiemmlodych@wrocff.com.pl.

11. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” odbędzie się między 18 a 22 kwietnia. Na wydarzenie zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie