Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór filmów studenckich na festiwal w Tel Awiwie

grafika festiwalu

Nabór filmów studenckich na festiwal w Tel Awiwie

19 grudnia 2017    
20. Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich w Tel Awiwie odbędzie się w dniach 10-16 czerwca 2018 roku. Przedłużono termin naboru zgłoszeń.

Nabór filmów studenckich na festiwal w Tel Awiwie

20. Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich w Tel Awiwie odbędzie się w dniach 10-16 czerwca 2018 roku. Przedłużono termin naboru zgłoszeń.

Zgłoszenia do 8 lutego (nowy deadline)

Organizatorzy zachęcają szkoły filmowe do zgłaszania prac swoich studentów. Spośród filmów nadesłanych do selekcji do Konkursu Międzynarodowego zostaną wybrane produkcje, które zakwalifikują się do programu Film Bus Project. Zakwalifikowani do tej sekcji studenci będą mieli okazję, przez tydzień podróżować i pokazywać swoje filmy na terenie Izraela.

Na festiwal można zgłaszać filmy:

  • fabularne, dokumentalne, animowane, eksperymentalne i hybrydy,
  • wyprodukowane w 2017 roku,
  • trwające nie dłużej niż 35 minut.

Filmy mogą być zgłaszane jedynie za pośrednictwem szkół filmowych. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 3 filmy.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.taufilmfest.com.

Informacja prasowa

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie