Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór filmów na Sopot Film Festival

logo Sopot Film Festival

Nabór filmów na Sopot Film Festival

16 marca 2017    
Do 15 kwietnia organizatorzy międzynarodowego festiwalu filmowego Sopot Film Festival czekają na zgłoszenia filmów do konkursów.

Nabór filmów na Sopot Film Festival

Do 15 kwietnia organizatorzy międzynarodowego festiwalu filmowego Sopot Film Festival czekają na zgłoszenia filmów do konkursów.

Zgłoszenia do konkursów

W 2017 roku w ramach festiwalu odbędą się trzy międzynarodowe konkursy: Konkurs filmów fabularnych 1-2, konkurs pełnometrażowych filmów dokumentalnych oraz konkurs filmów krótkometrażowych. Do 15 kwietnia trwa nabór filmów do poszczególnych konkursów.

Konkurs 1-2 / pełen metraż

  • Sekcja przeznaczona dla pełnometrażowych debiutów i drugich filmów fabularnych zrealizowanych po 1 stycznia 2016 roku.
  • Za pełnometrażowy film fabularny uważamy produkcję dłuższą niż 60 minut.
  • Filmy muszą posiadać napisy w języku angielskim.

Termin zgłaszania filmów: 15 kwietnia 2017

Konkurs Filmów Dokumentalnych / średni i pełen metraż

  • Sekcja przeznaczona dla filmów dokumentalnych zrealizowanych po 1 stycznia 2016 roku.
  • Za pełnometrażowy film dokumentalny uważamy produkcję dłuższą niż 45 minut.
  • Filmy muszą posiadać napisy w języku angielskim.

Termin zgłaszania filmów: 15 kwietnia 2017

Konkurs World Shorts & Short Anima / krótki metraż

  • Ta sekcja przeznaczona jest dla krótkometrażowych fabuł i animacji z całego świata. Zarówno produkcje komercyjne, artystyczne, studenckie itp. Od klasycznej fabuły, poprzez eksperymentalne impresje, po animowane teledyski oraz animację komputerową.
  • Sekcja dla filmów zrealizowanych po 1 stycznia 2016 roku.

Termin zgłaszania filmów: 15 kwietnia 2017

Dodatkowe informacje

Filmy muszą posiadać napisy w języku angielskim.

Każdy pakiet zgłoszeniowy powinien składać się z:

  • kopii filmowej na DVD lub BluRay lub screenera on-line (np. na Vimeo),
  • wypełnionego formularza zgłoszenia w formie papierowej lub elektronicznej (poniżej) lub maila ze zgodą na pokaz, akceptacją regulaminu i chęcią udziału w konkursie zawierającego dane dot. filmu.

Tegoroczna edycja Sopot Film Festivalu odbędzie się w dniach 8-16 lipca 2017 roku.

Więcej informacji i formularz zgłaszania filmów na www.sopotfilmfestival.pl.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie