Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór filmów na Festiwal Filmowy Astra

Nabór filmów na Festiwal Filmowy Astra

Nabór filmów na Festiwal Filmowy Astra

12 grudnia 2017    
Do 5 marca 2018 roku trwa nabór filmów dokumentalnych na Festiwal Filmowy Astra.

POLECANE

Nabór filmów na Festiwal Filmowy Astra

Do 5 marca 2018 roku trwa nabór filmów dokumentalnych na Festiwal Filmowy Astra.

Festiwal Filmowy Astra

Festiwal odbędzie się w dniach 15-21 października 2018 roku w Sybinie w Rumunii. Festiwal po raz pierwszy zorganizowano w 1993 roku, co czyni go najstarszym międzynarodowym festiwalem filmowym w Rumunii. Co roku Sybin na kilka dni staje się miejscem do dyskusji i spotkań dokumentalistów. Poza sekcjami konkursowymi program festiwalu wzbogacony jest o pokazy specjalne, retrospektywy oraz sekcje tematyczne.

Zgłoszenia

Organizatorzy festiwalu czekają na filmy dokumentalne o dowolnej długości i tematyce. Filmy muszą się jednak odznaczać jakością wizualną, artystycznym zaangażowaniem oraz zawierać wyrazisty punkt widzenia reżysera zarówno w treści, jak i formie. Szczególnie chętnie będą przyjmowane dokumenty kreacyjne i filmy autorskie.

Więcej informacji o festiwalu, regulamin konkursu oraz formularze aplikacyjne dostępne są na stronie: www.astrafilm.ro.

Na podstawie informacji prasowej

"Superjednostka" nagrodzona w Rumunii Więcej "Superjednostka" nagrodzona w Rumunii

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie