Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Nabór filmów na 7. Festiwal „Spotkania z historią”

Nabór filmów na 7. Festiwal „Spotkania z historią”

Nabór filmów do 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”

10 kwietnia 2019    
Do końca maja br. można zgłaszać filmy dokumentalne o tematyce historycznej do konkursu 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”.

Nabór filmów na 7. Festiwal „Spotkania z historią”

Do końca maja br. można zgłaszać filmy dokumentalne o tematyce historycznej do konkursu 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”.

Do konkursu zostaną zakwalifikowane filmy bez ograniczeń czasowych, wyprodukowane w 2018 lub 2019 roku. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: zamoscfilmfestival.pl. Oficjalne wyniki selekcji zostaną ogłoszone 3 lipca 2019 r.

Projekcje konkursowe filmów nominowanych do nagrody głównej odbędą się w Zamościu w dniach 14-17 sierpnia 2019 w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy".
Organizatorami Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Miasto Zamość i TVP Historia.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie