Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Script Fiesta ogłasza konkursy na scenariusz etiudy i koncepcję serialu

Script Fiesta ogłasza konkursy na scenariusz etiudy i koncepcję serialu

Script Fiesta ogłasza konkursy na scenariusz etiudy i koncepcję serialu

20 stycznia 2020    
Organizatorzy festiwalu Script Fiesta ogłosili konkursy na scenariusz etiudy filmowej do 30 minut i na koncepcję serialu telewizyjnego. 

Script Fiesta ogłasza konkursy na scenariusz etiudy i koncepcję serialu

Organizatorzy festiwalu Script Fiesta ogłosili konkursy na scenariusz etiudy filmowej do 30 minut i na koncepcję serialu telewizyjnego. 

Long Story Short

Aby wziąć udział w konkursie na scenariusz etiudy filmowej (do 30 minut) należy złożyć pakiet, w skład którego wchodzą:

  • formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie organizatora), w tym tytuł, gatunek, logline, streszczenie fabuły na jedną stronę.
  • prawidłowo sformatowany scenariusz (maksymalnie do 30 stron).
  • formularz osobowy (do pobrania na stronie organizatora).

Tematyka scenariuszy etiud filmowych jest dowolna, w szczególności oczekiwane są projekty osadzone w realiach współczesnych.

Konkurs jest anonimowy: dane osobowe uczestnika pozostają do wyłącznej wiadomości organizatorów i nie będą znane członkom Jury na etapie oceny.

Na zgłoszenia chętni mają czas do 3 lutego 2020, do godz. 15.

Nagroda główna to 5 tys. zł.

Regulamin, formularz i szczegółowe informacje znajdują się na stronie festiwalu.

Keep Calm And Binge Watch

Konkurs na koncepcję serialu telewizyjnego jest dwuetapowy. Pierwszy etap trwa do 3 lutego, jest całkowicie anonimowy i polega na dostarczeniu formularza osobowego oraz formularza zgłoszeniowego (do pobrania na stronie festiwalu) zawierającego:

  • tytuł serialu;
  • ogólne założenia serialu telewizyjnego (gatunek, długość odcinka, ilość odcinków w sezonie, zakładana grupa docelowa);
  • opis koncepcji na serial telewizyjny;
  • zarys głównych postaci;
  • treatment pierwszego odcinka;
  • zarys fabularny pierwszego sezonu;
  • trzy kompletne sceny dialogowe z odcinka pilotowego napisane w formacie scenariusza filmowego.

Nagroda główna to 20 tys. złotych oraz perspektywa realizacji projektu (podpisanie umowy zakupu projektu przez organizatora).

Regulamin, formularz i szczegółowe informacje znajdują się na stronie festiwalu.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie