Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

LIM | Less Is More poszukuje profesjonalistów do roli „Development Angels”

LIM | Less Is More poszukuje profesjonalistów do roli „Development Angels”

LIM | Less Is More poszukuje profesjonalistów do roli „Development Angels”

11 stycznia 2019    
Do 14 stycznia trwa nabór na opiekunów developmentu (development angels) do tegorocznej edycji programu LIM | Less Is More.

LIM | Less Is More poszukuje profesjonalistów do roli „Development Angels”

Do 14 stycznia trwa nabór na opiekunów developmentu (development angels) do tegorocznej edycji programu LIM | Less Is More.

Nabór do 14 stycznia

Organizatorzy szkolenia LIM | Less Is More poszukują producentów kreatywnych oraz innych profesjonalistów związanych z rozwojem projektów filmowych do udziału w tegorocznej edycji programu w roli opiekunów developmentu (development angels).

Nabór skierowany jest do profesjonalistów branży audiowizualnej (producentów, redaktorów, przedstawicieli funduszy filmowych), którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności w zakresie opracowywania projektów niskobudżetowych, napotykających ograniczenia finansowe. Development Angels będą towarzyszyć twórcom projektów rozwijanych w ramach LIM-u, a także uczestniczyć w odrębnych sesjach poświęconych metodom pracy z autorem.

Założeniem organizatorów jest by w każdej z trzech sesji stacjonarnych szkolenia (trwających 5-6 dni) uczestniczyło czterech profesjonalistów w roli opiekunów developmentu, którzy będą monitorować zgłoszone uprzednio projekty oraz będą współpracować z wybranymi zespołami scenarzystów – reżyserów podczas laboratorium scenariuszowego, zarówno w trakcie sesji grupowych jak i spotkań indywidualnych.

Tegoroczne sesje warsztatowe LIM:

  • Sesja 1 – Polska, marzec 2019
  • Sesja 2 – Rumunia, maj-czerwiec 2019
  • Sesja 3 – październik 2019

LIM | Less Is More

LIM | Less Is More – limited budget feature film development training – to projekt profesjonalizacji przedstawicieli branży filmowej w zakresie redukcji kosztów produkcji już na etapie developmentu scenariusza. To program, które zakłada nowe metodologiczne podejście do stosowania ograniczeń jako czynnika wyzwalającego większą kreatywność w pisaniu scenariuszy. LIM stawia sobie za cel stworzenie europejskiej sieci specjalistów pracujących nad filmami fabularnymi niskobudżetowymi, w celu sprzyjania koprodukcjom, a także szukaniu nowych form finansowania, dystrybucji i nadawania.

Szczgółowe informacje: https://lim-lessismore.eu/how-to-apply

Formularz aplikacyjny: www.legroupeouest.com/lim2019-application-development-angels.

Na podstawie: https://kreatywna-europa.eu/lim-less-is-more-poszukuje-profesjonalistow-do-roli-development-angels.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie