Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Katalog New Polish Films 2020 – nabór zgłoszeń

Katalog New Polish Films 2020 – nabór zgłoszeń

Katalog New Polish Films 2020 – nabór zgłoszeń

7 stycznia 2020    
Do 10 stycznia 2020 roku czekamy na zgłoszenia filmów do katalogów NEW POLISH FILMS i POLISH: DOCUMENTARIES, FEATURE SHORTS, ANIMATIONS 2020.

Katalog New Polish Films 2020 – nabór zgłoszeń

Do 10 stycznia 2020 roku czekamy na zgłoszenia filmów do katalogów NEW POLISH FILMS i POLISH: DOCUMENTARIES, FEATURE SHORTS, ANIMATIONS 2020.

Przedłużony termin zgłoszeń: 10 stycznia

W związku z przygotowaniami katalogów NEW POLISH FILMS oraz POLISH: DOCUMENTARIES, FEATURE SHORTS, ANIMATIONS 2020 zwracamy się z prośbą o zgłaszanie do PISF informacji o Państwa pełnometrażowych i krótkometrażowych projektach fabularnych, animowanych i dokumentalnych poprzez wypełnienie formularza.

Formularz zgłoszenia należy wypełnić tutaj

Zdjęcia i zwiastuny należy przesyłać na adres: katalog@pisf.pl

Katalogi prezentują polskie filmy pełnometrażowe i krótkometrażowe wszystkich rodzajów (fabuła, animacja, film dokumentalny) po zakończeniu okresu zdjęciowego i będą dostępne w formie dwóch plików PDF na Berlinale. Obecność Państwa filmu w katalogach PISF jest doskonałą szansą na promocję tytułu wśród potencjalnych koproducentów, inwestorów, selekcjonerów festiwali, agentów sprzedaży i wielu innych przedstawicieli branży filmowej.

Ważne!

Warunkiem zgłoszenia są filmy, które do końca roku 2019 będą: po zdjęciach lub w trakcie zdjęć; w postprodukcji. Filmy te w założeniu mają być gotowe w roku 2020.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie