Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Jak dobrze sprzedać film – dwudniowe szkolenie KIPA SUMMIT 2017

Jak dobrze sprzedać film – dwudniowe szkolenie KIPA SUMMIT 2017

Jak dobrze sprzedać film – dwudniowe szkolenie KIPA SUMMIT 2017

8 listopada 2017    
Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór zgłoszeń na coroczne dwudniowe spotkanie odbywające się w ramach cyklu szkoleń „KIPA Sprawna Produkcja”, dofinansowanego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Jak dobrze sprzedać film – dwudniowe szkolenie KIPA SUMMIT 2017

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór zgłoszeń na coroczne dwudniowe spotkanie odbywające się w ramach cyklu szkoleń „KIPA Sprawna Produkcja”, dofinansowanego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

W szkoleniu „Jak dobrze sprzedać film?” mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani producenci (zarówno członkowie KIPA, jak i niezrzeszoni reprezentanci rynku audiowizualnego).

Informacje ogólne:

  • dwudniowe szkolenie odbędzie się w dniach 1 i 2 grudnia 2017 roku w Hotelu Brant www.branthotel.pl  (położonym około 20 km od Centrum, przy trasie do Lublina),
  • aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać formularz zgłoszeniowy do 23 listopada 2017 roku na adres biuro@kipa.pl.
  • w ramach szkolenia pokrywane są koszty noclegu (zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych), wyżywienia i materiałów szkoleniowych. Organizatorzy proszą o szybkie zgłaszanie się ze względu na ograniczoną liczbę miejsc noclegowych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://audiowizualni.pl/index.php/aktualnosci/10023-jak-dobrze-sprzedac-film-dwudniowe-szkolenie-kipa-summit-2017.

Źródło informacji: audiowizualni.pl.  

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie