Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Festiwal Dwa Brzegi szuka dziennikarzy

Festiwal Dwa Brzegi szuka dziennikarzy

Festiwal Dwa Brzegi szuka dziennikarzy

21 kwietnia 2017    
Zostań dziennikarzem magazynu „Głos Dwubrzeża” 11. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

POLECANE

Festiwal Dwa Brzegi szuka dziennikarzy

Każdego roku w Kazimierzu Dolnym kilku szczęśliwców ma okazję stanąć oko w oko z popularnym reżyserem, zapytać topowych aktorów o kulisy pracy na planach filmowych, a nawet wypić kawę z młodymi twórcami, zachwycając się zachodem słońca nad Wisłą. Chcesz być jednym z nich? Zostań dziennikarzem magazynu „Głos Dwubrzeża”.

Kogo szukają organizatorzy?

Organizatorzy szukają ludzi z pasją, energicznych i kochających sztukę. Pod okiem profesjonalnej redaktorki przez osiem dni Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi wybrane osoby będą mogły doskonalić swój warsztat i podbijać kazimierskie salony.

Aby zostać redaktorem magazynu „Głos Dwubrzeża” trzeba sprostać poniższym wymaganiom:

  • W kilku słowach przekonać organizatorów do siebie. Dlaczego właśnie na Ciebie powinni postawić? Odpowiedź na to pytanie wiele zdzrodzi o Twoim sposobie myślenia.
  • Przygotować trzy teksty: recenzję filmu, który miał swoją premierę nie wcześniej niż rok temu, propozycję trzech pytań do aktora lub reżysera, które nie będą bezpośrednio dotyczyły konkretnego filmu, z jakim przyjedzie na festiwal oraz krótki nie-filmowy felieton. Liczba znaków każdego z tekstów nie powinna przekraczać czterech tysięcy.
  • Dołączyć swoje CV. Mile widziane jest wykształcenie humanistyczne, ale organizatorzy stawiają na pasję – nie kierunek studiów.

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy Rzecznik Prasowej Dwóch Brzegów, Pauliny Litwinow: press@dwabrzegi.pl, na ten adres możecie wysyłać również dodatkowe pytania. Teksty należy przesłać do 31 maja 2017. O wynikach organizatorzy poinformują najpóźniej 20 czerwca.

Tegoroczna redaktor naczelna – Patrycja Mucha

Redaktorką naczelną „Głosu Dwubrzeża” jest w tym roku Patrycja Mucha – filmoznawczyni, doktorantka w Zakładzie Filmoznawstwa i Wiedzy o Mediach Uniwersytetu Śląskiego, doświadczona redaktorka i animatorka kultury, festiwalowa selekcjonerka i blogerka.

Informacje dodatkowe 

Członkom ekipy redakcyjnej organizatorzy zapewniają noclegi, wyżywienie, gadżety i pełną akredytację dziennikarską podczas festiwalu.

11. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017 w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

Więcej informacji na stronie: www.dwabrzegi.pl.

Na podstawie informacji prasowej 

Dwa Brzegi czekają na krótkie filmy Więcej Dwa Brzegi czekają na krótkie filmy

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie