Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Dwa Brzegi 2019: Zostań dziennikarzem Głosu Dwubrzeża

Dwa Brzegi 2019: Zostań dziennikarzem Głosu Dwubrzeża
Fot. Joanna Kurdziel-Morytko

Dwa Brzegi 2019: Zostań dziennikarzem Głosu Dwubrzeża

15 maja 2019    
Festiwal Dwa Brzegi szuka miłośników kina, chętnych do współpracy w redakcji dziennika „Głos Dwubrzeża”.

Dwa Brzegi 2019: Zostań dziennikarzem Głosu Dwubrzeża

Festiwal Dwa Brzegi szuka miłośników kina, chętnych do współpracy w redakcji dziennika „Głos Dwubrzeża”.

„Głos Dwubrzeża” – jedyny, najlepszy, aktualny dziennik Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Każdego festiwalowego dnia redakcja magazynu poleca najlepsze filmy i najciekawsze spotkania z gośćmi, informuje o aktualnych wydarzeniach, rozmawia z ludźmi kina i zagląda za kulisy. W skład redakcji, od pierwszej edycji, wchodzą młodzi ludzie z całej Polski. Wszystkich łączy miłość do kina oraz do tego wyjątkowego miejsca na filmowej mapie Polski. Redaktorem naczelnym „Głosu Dwubrzeża” jest w tym roku Marcin Radomski – dziennikarz i krytyk filmowy.

Pod okiem profesjonalnego redaktora przez osiem dni Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi będzie można doskonalić swój warsztat.

Jak zostać dziennikarzem na Dwóch Brzegach?

Aby zostać dziennikarzem na festiwalu należy krótko opowiedzieć organizatorom o swoim ulubionym filmie. Organizatorzy czekają na dwa teksty: recenzję filmu, który miał swoją premierę nie wcześniej niż rok temu oraz propozycję trzech pytań do aktora lub reżysera, które nie będą bezpośrednio dotyczyły konkretnego filmu. Liczba znaków każdego z tekstów nie powinna przekraczać 3 tysięcy. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje CV.

Czas trwania naboru i wyniki

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy Rzecznik Prasowej, Pauliny Litwinow: press@dwabrzegi.pl. Jeśli macie dodatkowe pytania kierujcie je również na ten sam adres. Teksty należy przesłać do 31 maja 2019. Wyniki będą znane najpóźniej 9 czerwca.

Członkom ekipy redakcyjnej organizatorzy zapewniają noclegi, wyżywienie, gadżety festiwalowe i pełną akredytację dziennikarską podczas Dwóch Brzegów.

13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca – 4 sierpnia 2019 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

Więcej informacji: www.dwabrzegi.pl

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie