Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

C EU SOON – nabór do 5 sierpnia

C EU SOON – nabór do 5 sierpnia

C EU SOON – nabór do 5 sierpnia

4 czerwca 2019    
Trwa nabór filmów na pitching C EU Soon, który odbędzie się podczas międzynarodowych targów filmowych MIA|Cinema Co-Production Market w Rzymie w dniach 16-20 października 2019 roku.

C EU SOON – nabór do 5 sierpnia

Trwa nabór filmów na pitching C EU Soon, który odbędzie się podczas międzynarodowych targów filmowych MIA|Cinema Co-Production Market w Rzymie w dniach 16-20 października 2019 roku.

Zgłoszenia do 5 sierpnia

C EU Soon to nowa inicjatywa, której celem jest promocja do 6 europejskich filmów fabularnych (debiutów lub drugich filmów), znajdujących się w fazie produkcji lub postprodukcji, poprzez zaprezentowanie ich podczas specjalnej sesji otwartej dla agentów sprzedaży, przedstawicieli branży filmowej i selekcjonerów festiwali. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w zeszłym roku.

Prezentację filmu poprzedzi maksymalnie 5-minutowy materiał filmowy/zwiastun filmu/rough cut. Na wydarzenie można zgłaszać fabularne filmy pełnometrażowe ˃75 min, przeznaczone do dystrybucji kinowej, reżyserowane przez debiutanta lub twórcę drugiego filmu, znajdujące się na etapie produkcji lub postprodukcji (filmy nie mogą być ukończone przed datą zakończenia wydarzenia). Do udziału w pitchingu kwalifikują się europejskie produkcje lub międzynarodowe koprodukcje z udziałem europejskich krajów.

Filmy można zgłaszać do 5 sierpnia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.miamarket.it/en/mia-2019-en/film/c-eu-soon

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie