Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

71. MFF w Cannes - nabór do programu Producers Network

71. MFF w Cannes - nabór do programu Producers Network

71. MFF w Cannes - nabór do programu Producers Network

15 lutego 2018     Marta Sikorska
15. edycja Producers Network, cyklu branżowych spotkań w ramach 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, odbędzie się w dniach 8 - 19 maja.

POLECANE

71. MFF w Cannes - nabór do programu Producers Network

15. edycja Producers Network, cyklu branżowych spotkań w ramach 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, odbędzie się w dniach 8 - 19 maja.

W wydarzeniu, którego partnerem jest PISF - Polski Instytut Sztuki Filmowej, rokrocznie uczestniczy ok. 500 przedstawicieli branży filmowej z całego świata. Udział w tej imprezie to doskonała okazja, aby poznać potencjalnych partnerów do koprodukcji, dystrybucji czy promowania swojego filmu.

5 producentów z Polski

Polski Instytut Sztuki Filmowej ma możliwość zgłoszenia 5 producentów, którzy wezmą udział w dedykowanych wydarzeniach w ramach Producers Network każdego dnia, a także zostaną zaprezentowani podczas Breakfast Meeting 16 maja (środa), który będzie specjalnym focusem na Polskę.

Zgłoszenia do 15 marca

Producenci, którzy mają w swoim dorobku produkcję pełnometrażowego filmu (dotyczy każdego gatunku filmowego) z regularną dystrybucją kinową w ostatnich 3 latach (pozycja w napisach jako producent z imienia i nazwiska - nie wystarczy nazwa firmy) mogą zgłaszać swoje kandydatury na adres: olga.domzala@pisf.pl do 15 marca br.

W zgłoszeniu prosimy o dołączenie:

  • krótkiej biografii
  • filmografii z podaniem ewentualnej dystrybucji w kinach
  • zdjęcia
  • danych kontaktowych
70. MFF w Cannes - nabór do programu Producers Network Więcej 70. MFF w Cannes - nabór do programu Producers Network Producers Network - Dzień Polski Więcej Producers Network - Dzień Polski Producers Network podczas 69. MFF w Cannes Więcej Producers Network podczas 69. MFF w Cannes Udział polskich producentów w Producers Network w Cannes Więcej Udział polskich producentów w Producers Network w Cannes

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie