Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 42 10 594
e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

11. IDFAcademy Summer School

11. IDFAcademy Summer School

11. IDFAcademy Summer School

27 lutego 2018     Marta Sikorska
W dniach 2-7 lipca 2018 roku w Amsterdamie odbędą się 11. warsztaty dla dokumentalistów IDFAcademy Summer School.

11. IDFAcademy Summer School

W dniach 2-7 lipca 2018 roku w Amsterdamie odbędą się 11. warsztaty dla dokumentalistów IDFAcademy Summer School.

Zgłoszenia do 15 marca

Do udziału w warsztatach zakwalifikuje się ok. 16 projektów z całego świata. Młodzi dokumentaliści będą mogli wziąć udział w tygodniowych warsztatach, których celem jest praca nad developmentem scenariusza lub udział w warsztatach montażowych, pod okiem doświadczonych profesjonalistów z branży filmowej.

Na warsztaty mogą się zgłosić reżyserzy, którzy pracują nad swoim pierwszym lub drugim pełnometrażowym filmem dokumentalnym. Organizatorzy czekają także na projekty rozwijane na etapie developmentu scenariusza lub w fazie rough-cut.

Termin zgłoszeń upływa 15 marca.

Więcej informacji: www.idfa.nl/en/info/summer-school.

Na podstawie informacji prasowej.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie