Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

„Wieża. Jasny dzień.” na MFF w Dublinie

logo festiwalu

„Wieża. Jasny dzień.” na MFF w Dublinie

20 lutego 2018    
W programie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Dublinie znalazł się współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej debiut fabularny Jagody Szelc „Wieża. Jasny dzień.”.

„Wieża. Jasny dzień.” na MFF w Dublinie

W programie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Dublinie znalazł się współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej debiut fabularny Jagody Szelc „Wieża. Jasny dzień.”.

„Wieża. Jasny dzień.”

Nagrodzony na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni film Jagody Szelc zostanie pokazany w Dublinie w sekcji „World Cinema”. Festiwal w Dublinie jest kolejnym międzynarodowym wydarzeniem, na którym można zobaczyć „Wieżę. Jasny dzień.”. Światowa premiera filmu odbyła się podczas 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. W tej samej sekcji zostanie pokazana współfinansowana przez PISF islandzko-duńsko-polska koprodukcja „W cieniu drzewa” („Under the Tree”) w reżyserii Hafsteinna Gunnara Sigurðssona.

„Śmierć prezydenta”

Uczestnicy festiwalu będą mieli okazję obejrzeć „Śmierć prezydenta” z 1977 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Film został wybrany do programu festiwalu, aby uczcić obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Dublinie odbędzie się w dniach 21 lutego – 4 marca 2018 roku.

Więcej informacji o festiwalu dostępnych jest na stronie: www.diff.ie.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie