Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Serial "Przytul mnie" w sieci kin Helios

fotos z filmu "Przytul mnie"
"Przytul mnie". fot. Animoon

Serial "Przytul mnie" w sieci kin Helios

9 czerwca 2017    
24 i 25 czerwca odbędzie się specjalne wydarzenie związane z serialem animowanym dla dzieci „Przytul mnie”. W 42 kinach sieci Helios w ramach akcji „Zabierz mnie Tato do kina!” zostaną zaprezentowane wszystkie odcinki serialu w reżyserii Mateusza Jarmulskiego.

POLECANE

Serial "Przytul mnie" w sieci kin Helios

24 i 25 czerwca odbędzie się specjalne wydarzenie związane z serialem animowanym dla dzieci „Przytul mnie”. W 42 kinach sieci Helios w ramach akcji „Zabierz mnie Tato do kina!” zostaną zaprezentowane wszystkie odcinki serialu w reżyserii Mateusza Jarmulskiego.

„Przytul mnie”

„Przytul mnie” to polska animacja dla dzieci, która pokazuje ciepłą relację między ojcem i synem. W zabawny sposób portretuje wyjątkową więź Taty i Małego Misia. Serial uczy dzieci i ich rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Serial, który od 15 kwietnia można oglądać w telewizji Puls 2 w soboty i niedziele, jest adaptacją książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak wydanej przez Wydawnictwo Ezop. Za scenariusz odpowiada Bartosz Wierzbięta, twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak „Shrek”, „Madagaskar” czy „Sing”. Producentem serialu jest Animoon w koprodukcji ze Studiem Pigeon, Muzycznym Studiem Produkcyjnym Spot, LSW i Bartoszem Wierzbiętą. Serial powstał przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Pokazy w ramach Dnia Ojca 

W ramach zaplanowanego wydarzenia „Zabierz mnie Tato do kina!” w 42 kinach sieci Helios w całej Polsce odbędą się pokazy trzynastu odcinków serialu „Przytul mnie” połączone z krótkimi warsztatami i konkursami. Wydarzenie jest skierowane do rodziców i dzieci, a jego celem jest promocja wartości związanych z tacierzyństwem, które w bezpośredni sposób wypływają z treści serialu „Przytul mnie”.

Organizatorem wydarzenia „Zabierz mnie Tato do kina!” jest Animoon we współpracy z MOMAKIN. To już drugie wydarzenie zorganizowane wokół serialu „Przytul mnie”. Między kwietniem a czerwcem w kinach w całej Polsce został zorganizowany konkurs plastyczny „Przytulam, bo lubię” połączony z projekcją kinową czterech odcinków serialu. W konkursie wzięło udział blisko 2000 dzieci, a w projekcjach uczestniczyło 3500 widzów.

Szczegółowe informacje na stronie: www.przytul-mnie.pl.

Informacja prasowa 

Serial "Przytul mnie" od 15 kwietnia w telewizji Więcej Serial "Przytul mnie" od 15 kwietnia w telewizji

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie