Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Polskie filmy na MFF Kino Pavasaris w Wilnie

plakat festiwalu

Polskie filmy na MFF Kino Pavasaris w Wilnie

28 lutego 2018    
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Pavasaris w Wilnie odbędzie się w dniach 15-29 marca. W programie znalazły się filmy współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Polskie filmy na MFF Kino Pavasaris w Wilnie

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Pavasaris w Wilnie odbędzie się w dniach 15-29 marca. W programie znalazły się filmy współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

„Over the Limit”, „Cicha noc” i „Wolta” w programie konkursowym

W  międzynarodowym konkursie europejskich debiutów weźmie udział film dokumentalny Marty Prus „Over the Limit” oraz film fabularny „Cicha noc” Piotra Domalewskiego. Z kolei w konkursie filmów krótkich pokazana zostanie „Wolta” Moniki Koteckiej.

Polskie filmy w pozostałych sekcjach

W sekcji Ulubieńcy festiwali widzowie zobaczą polskie filmy i koprodukcje:

  • „Serce miłości”, reż. Łukasz Ronduda,
  • „Rodzinę na sprzedaż”, reż. Diego Lerman,
  • „Dowłatowa”, reż. Aleksiej German jr,
  • „Kapitana”, reż. Robert Schwentke,
  • „Under the Tree”, reż. Hafsteinn Gunnar Sigurðsson.

W sekcji Odkrycia widzowie zobaczą „Twojego Vincenta” Doroty Kobieli i Hugh Welchmana oraz „Wieżę. Jasny dzień.” Jagody Szelc, a także film Grzegorza Szczepaniaka „Najbrzydszy samochód świata”.

W programie sekcji Mistrzowie znalazł się nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem – Wielką Nagrodą Jury na 68. Berlinale, najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej „Twarz”.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Pavasaris w Wilnie odbędzie się w dniach 15-29 marca 2018 roku.

Więcej informacji: http://kinopavasaris.lt.

Galerie zdjęć

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie