Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Krzysztof Zanussi odbierze nagrodę w Skopje

Krzysztof Zanussi odbierze nagrodę w Skopje

14 kwietnia 2011    

Krzysztof Zanussi odbierze nagrodę w Skopje

Krzysztof Zanussi będzie gościem specjalnym macedońskiego Skopje Film Festiwal, podczas którego zostanie uhonorowany przez Macedońską Filmotekę Narodową oraz Uniwersytet Sztuk Audiowizualnych nagrodą za całokształt pracy twórczej.


Reżyser wygłosi także wykład dla studentów i wykładowców fakultetu sztuk dramatycznych Państwowego Uniwersytetu im. Św. Cyryla i Metodego oraz wykład otwarty na Uniwersytecie Sztuk Audiowizualnych w Skopje.


Skopje Film Festival przedstawi widzom cztery filmy Zanussiego: "Constans", "Persona non grata", "Rok spokojnego słońca" oraz "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową".

Czternasta edycja festiwalu potrwa od 15 do 20 kwietnia. W programie imprezy znalazło się ponad 20 filmów prezentowanych i nagradzanych na światowych festiwalach.

Więcej informacji: www.skopjefilmfestival.com.mk.

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie