Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa.

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 10 26 400, e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 10 26 454, e-mail: rzecznik@pisf.pl

Contact Kontakt do zachęt:
tel: +48 22 10 26 434, +48 22 10 26 473, e-mail: incentives@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Krzysztof Zanussi nagrodzony w Indiach

Krzysztof Zanussi nagrodzony w Indiach

22 listopada 2012    

POLECANE

Krzysztof Zanussi nagrodzony w Indiach

Reżyser Krzysztof Zanussi został uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości "Lifetime Achievement Award" podczas 43. edycji Indyjskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego na Goa.

Nagroda za całokształt twórczości

Nagrodę "Lifetime Achievement" festiwal dedykuje uznanym osobistościom filmu za wybitne zasługi dla światowego kina. W uroczystości wręczenia nagrody wziął udział Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski. W sekcji "Kino świata" festiwal prezentuje jeden z filmów reżysera, "Iluminację" z 1972 roku.

International Film Festival of India

Indyjski Międzynarodowy Festiwal Filmowy jest jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych w Azji. Celem festiwalu jest prezentacja filmowych trendów ogólnoświatowych. Podczas 41. edycji festiwalu Magdalena Boczarska otrzymała nagrodę dla Najlepszej Aktorki za rolę we współfinansowanym przez PISF filmie "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego. 43. edycja wydarzenia potrwa do 30 listopada 2012.

Więcej informacji o festiwalu na stronie: www.iffi.nic.in.

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

Polskie filmy w Indiach Więcej Polskie filmy w Indiach Polskie filmy w Indiach Więcej Polskie filmy w Indiach Magdalena Boczarska nagrodzona w Indiach Więcej Magdalena Boczarska nagrodzona w Indiach "Życie rodzinne" po rekonstrukcji Więcej "Życie rodzinne" po rekonstrukcji

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie